zabieg

Kolagen

Kolagen zwany często białkiem młodości to substancja, która naturalnie występuje w naszej skórze i ma wiele zbawiennych właściwości m.in. budulcową - buduje skórę, wpływa na jej napięcie i elastyczność. Tworzy razem z elastyną i kwasem hialuronowym podskórny “stelaż”, który niestety z wiekiem ulega rozciągnięciu i degradacji, co przekłada się bezpośrednio na wygląd skóry od zewnątrz. Jego zasoby można uzupełniać podczas zabiegu mezoterapii igłowej kolagenem. Jest to doskonały odmładzający zabieg, który stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastyny, dzięki czemu poprawia napięcie skóry i jej nawilżenie, jest również pomocny w walce z bliznami potrądzikowymi, ponieważ doskonale wyrównuje strukturę skóry.

Mezoterapia igłowa, jak sama nazwa wskazuje, jest zabiegiem, który należy wykonywać w serii. Regularna stymulacja (min. 3 zabiegi) powoduje, że uzyskany efekt utrzymuje się dłużej. Natomiast wykonywanie zabiegów przypominających pozwala utrzymać trwały efekt.

Kolagen Linerase/Nithya to atelokolagen typu I - całkowicie bezpieczny, naturalny kolagen zgodny z tym, znajdującym się w naszej skórze. Jego podanie powoduje natychmiastowe nawilżenie i poprawę napięcia.
opis

Jak wygląda zabieg?

Procedurę zabiegową rozpoczynamy od konsultacji, podczas której zostaną omówione oraz wykluczone przeciwwskazania, a także określone efekty, które można osiągnąć. Następnie na skórę nakładana jest maść znieczulająca. Po upływie około 30 minut można przejść do właściwego zabiegu. Preparat podawany jest przy użyciu cienkiej igły w kilku miejscach (mezoterapia kolagenem charakteryzuje się mniejszą ilością wkłuć oraz głębszym podaniem, w wyniku czego ślady są mniej widoczne). 

Po zabiegu na skórę można nałożyć makijaż i wrócić do normalnego funkcjonowania. Ważne, aby w dniu zabiegu i przez 2-3 dni po unikać intensywnego wysiłku fizycznego i ograniczyć wizyty na basenie i w saunie.
efekty

Oczekiwane rezultaty

- poprawa kondycji skóry twarzy – redukcja zmarszczek i wiotkości,
- wzrost elastyczności i sprężystości skóry,
- zmniejszenie blizn potrądzikowych i zanikowych na twarzy i ciele,
- regeneracja i odbudowa skóry,
- redukcja rozstępów.
i

Przeciwskazania

- przeziębienie,
- antybiotykoterapia,
- aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze (np. opryszczka),
- ciąża, laktacja,
- choroby nowotworowe (do 5 lat po remisji),
- alergia na któryś ze składników preparatu,
- skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców),
- niewyrównana cukrzyca,
- hemofilia,
- wybrane choroby autoimmunologiczne (do konsultacji).

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

PRZEJDŹ DO CENNIKA
 • "Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, widać że Pani doktor zna się na tym co robi. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania, stawia na naturalny efekt co jest moim zdaniem bardzo ważnym czynnikiem podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej! To już moja druga wizyta, a na pewno będą kolejne :)"
  I. Cz.
  znany lekarz.pl
 • "Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła przebieg zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe. Wszysykie moje wątpliwości zostały rozwiane przed zabiegiem. Polecam serdecznie wizyty u Pani Doktor pełen profesjonalizm"
  Paulina
  znany lekarz.pl
 • "Każde spotkanie z Panią Doktor Moniką Mazur jest jak spotkanie z najlepszym Przyjacielem! Kompetencja, profesjonalizm i doświadczenie Pani Doktor gwarantują zadowolenie z każdego zabiegu! :) Jestem po pierwszej mezoterapii szyi (jeszcze, co najmniej, dwie) i już widać poprawę! Preparat szybko się wchłania a zabieg jest całkowicie bezbolesny! :) Polecam wszystkim!"
  Janka Sabat
  moment.pl
 • "Jestem zachwycona przebiegiem wizyty jak i efektem. Wszystko zostało szczegółowo omówione, a sam zabieg Pani przeprowadziła w taki sposób, że mój stres spadł do minimum (a jestem straszną panikarą). Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki. Dawno nie zostałam potraktowana w sposób na tak wysokim poziomie. Rzadko kiedy zdarza mi się, że brakuje mi słów z zadowolenia, a w tej sytuacji właśnie tak mam. Polecam gorąco."
  Ania
  moment.pl
 • "Super podejście do klienta i można porozmawiać pośmiać się razem i wykonanie zabiegu rewelacja ja jestem bardzo zadowolona za każdym razem było mi tłumaczone co i jak i wiedziałam czego mogę się spodziewać ."
  Katarzyna
  moment.pl
 • "Jestem zachwycona przebiegiem wizyty jak i efektem. Wszystko zostało szczegółowo omówione, a sam zabieg Pani przeprowadziła w taki sposób, że mój stres spadł do minimum (a jestem straszną panikarą). Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki. Dawno nie zostałam potraktowana w sposób na tak wysokim poziomie. Rzadko kiedy zdarza mi się, że brakuje mi słów z zadowolenia, a w tej sytuacji właśnie tak mam. Polecam gorąco."
  Ania
  znany lekarz.pl
umów się

Wybierz zabieg i zarezerwuj termin wizyty

top zabiegi

sprawdź nasze pozostałe zabiegi

KWAS HIALURONOWY

Toks. BTX

Autologiczny zabieg PRP

dr Cyj Hair Filler

Stymulator kolagenu

Lipoliza iniekcyjna

instagram

#doktormonikamazur
ADRES
ul. Opolska 14, 
40-084 Katowice
+48 666 222 320info@doktormonikamazur.pl
GODZINY OTWRACIA
pon., środa, piątek
09:00 - 20:00
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach!

  Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur, z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Baczyńskiego7a/7 newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty gabinetu medycyny estetycznej drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

  Gold Aesthetic Monika Mazur
  Copyright @ Gold Aesthetic Monika Mazur 2022
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram