kontakt

Godziny otwarcia 
PON. 09:00 – 20:00
śr. 09:00 – 20:00
Pt. 09:00 – 20:00

GDZIE JESTEŚMY?

ul. Opolska 14, 40-084 Katowice

  Administratorem Państwa danych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Baczyńskiego7a/7. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Ponadto przetwarzanie podanych danych jest dozwolone w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń i obrony przed nimi. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań proszę o kontakt na: info@doktormonikamazur.pl Szczegółowe informacje znajdują się: Polityce prywatności.

  instagram

  #doktormonikamazur
  ADRES
  ul. Opolska 14, 
  40-084 Katowice
  +48 666 222 320info@doktormonikamazur.pl
  GODZINY OTWRACIA
  pon., środa, piątek
  09:00 - 20:00
  Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach!

   Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur, z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Baczyńskiego7a/7 newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty gabinetu medycyny estetycznej drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

   Gold Aesthetic Monika Mazur
   Copyright @ Gold Aesthetic Monika Mazur 2022
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram