zabieg

Na czym polega zabieg plasma complex?

Plasma Complex to w pełni naturalny, pozyskany z krwi pacjenta preparat, o silnym działaniu regeneracyjnym i poprawiającym wiotkość skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny, wykonany autologicznym preparatem, który wykorzystuje zbawienne działanie komóek macierzyst. oraz czynników wzrostu znajdujących się w fibrynie, tworząc z nich podskórny stelaż. W trakcie zabiegu, poprzez odwirowanie krwi w specjalnej wirówce, otrzymujemy dwa rodzaje frakcji: fibrynę komórk. oraz strukturalną. Fibr. komórkowa, to koncentrat komórek macierz., czynników wzrostu oraz leukocytów. Jej zadaniem jest stymulacja procesów regeneracji i odnowy biologicznej skóry. Fibr. strukturalna, to trójwymiarowy stelaż dla nowo tworzonej tkanki skórnej. Jest nośnikiem dla komórek. mac., czynników wzrostu, leukocytów i cytokin.

Zabieg można wykonywać w celu regeneracji i poprawy napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu, w terapii redukcji rozstępów i blizn potrądzikowych, a także jako wspomaganie innych zabiegów np. laserowych, aby przyspieszyć gojenie i odbudowę skóry.

Regularna stymulacja (seria min. 3 zabiegów wykonanych co około 3-4 tygodnie) powoduje, że uzyskany efekt utrzymuje się dłużej. Natomiast wykonywanie zabiegów przypominających pozwala utrzymać trwały efekt.
opis

Jak wygląda zabieg?

Procedurę zabiegową rozpoczynamy od konsultacji, podczas której zostaną omówione oraz wykluczone przeciwwskazania, a także określone efekty, które można osiągnąć i obszary, na których zostanie wykonany. Następnie na skórę nakładana jest maść znieczulająca. 

Pierwszy etap zabiegu to pobranie krwi (klasyczne pobranie z żyły). Następnie zostaje ona odwirowana w specjalnie przeznaczonej do tego wirówce i według określonych procedur zabiegowych. Ostatni etap to podanie otrzymanego preparatu przy pomocy niewielkich, cieniutkich igieł. 

Tuż po zabiegu w miejscu podania może wystąpić lekki obrzęk, który powinien ustąpić do około 12 godzin. Miejsce zabiegowe można przykryć makijażem i wrócić do normalnego funkcjonowania. Ważne aby w dniu zabiegu i do 2-3 dni po ograniczyć wysiłek fizyczny, wizyty na basenie i w saunie.

Aby zabieg przebiegał sprawnie, a pobranie krwi nie sprawiało problemu dobrze jest nawodnić organizm minimum dzień przed wizytą.
efekty

czego spodziewać się po zabiegu plasma complex?

- skóra jest bardziej gęsta i odżywiona (uczucie wypełnienia),
- wyraźne spłycenie zmarszczek,
- zmniejszenie blizn m.in. po oparzeniach czy po trądziku,
- wzrost sprężystości skóry,
- zmniejszenie rozstępów oraz cellulitu.
i

Przeciwskazania do zabiegu plasma complex

- przeziębienie,
- antybiotykoterapia,
- aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze (np. opryszczka),
- ciąża, laktacja,
- choroby nowotworowe,
- choroby krwi (zespoły dysfunkcji płytek, krytyczna małopłytkowość, niedobór fibrynogenu, niestabilność hemodynamiczna, posocznica),
- przewlekłe schorzenia wątroby,
- Stosowanie aspiryny i innych NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych),
- leczenie antykoagulantami,
- wybrane choroby autoimmunologiczne (do konsultacji).

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU

PRZEJDŹ DO CENNIKA
 • "Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, widać że Pani doktor zna się na tym co robi. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania, stawia na naturalny efekt co jest moim zdaniem bardzo ważnym czynnikiem podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej! To już moja druga wizyta, a na pewno będą kolejne :)"
  I. Cz.
  znany lekarz.pl
 • "Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła przebieg zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe. Wszysykie moje wątpliwości zostały rozwiane przed zabiegiem. Polecam serdecznie wizyty u Pani Doktor pełen profesjonalizm"
  Paulina
  znany lekarz.pl
 • "Każde spotkanie z Panią Doktor Moniką Mazur jest jak spotkanie z najlepszym Przyjacielem! Kompetencja, profesjonalizm i doświadczenie Pani Doktor gwarantują zadowolenie z każdego zabiegu! :) Jestem po pierwszej mezoterapii szyi (jeszcze, co najmniej, dwie) i już widać poprawę! Preparat szybko się wchłania a zabieg jest całkowicie bezbolesny! :) Polecam wszystkim!"
  Janka Sabat
  moment.pl
 • "Jestem zachwycona przebiegiem wizyty jak i efektem. Wszystko zostało szczegółowo omówione, a sam zabieg Pani przeprowadziła w taki sposób, że mój stres spadł do minimum (a jestem straszną panikarą). Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki. Dawno nie zostałam potraktowana w sposób na tak wysokim poziomie. Rzadko kiedy zdarza mi się, że brakuje mi słów z zadowolenia, a w tej sytuacji właśnie tak mam. Polecam gorąco."
  Ania
  moment.pl
 • "Super podejście do klienta i można porozmawiać pośmiać się razem i wykonanie zabiegu rewelacja ja jestem bardzo zadowolona za każdym razem było mi tłumaczone co i jak i wiedziałam czego mogę się spodziewać ."
  Katarzyna
  moment.pl
 • "Jestem zachwycona przebiegiem wizyty jak i efektem. Wszystko zostało szczegółowo omówione, a sam zabieg Pani przeprowadziła w taki sposób, że mój stres spadł do minimum (a jestem straszną panikarą). Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki. Dawno nie zostałam potraktowana w sposób na tak wysokim poziomie. Rzadko kiedy zdarza mi się, że brakuje mi słów z zadowolenia, a w tej sytuacji właśnie tak mam. Polecam gorąco."
  Ania
  znany lekarz.pl
umów się

Wybierz zabieg i zarezerwuj termin wizyty

top zabiegi

sprawdź nasze pozostałe zabiegi

KWAS HIALURONOWY

Toks. BTX

Autologiczny zabieg PRP

dr Cyj Hair Filler

Stymulator kolagenu

Lipoliza iniekcyjna

instagram

#doktormonikamazur
ADRES
ul. Opolska 14, 
40-084 Katowice
+48 666 222 320info@doktormonikamazur.pl
GODZINY OTWRACIA
pon., środa, piątek
09:00 - 20:00
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach!

  Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur, z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Baczyńskiego7a/7 newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Monika Mazur. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty gabinetu medycyny estetycznej drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

  Gold Aesthetic Monika Mazur
  Copyright @ Gold Aesthetic Monika Mazur 2022
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram